راهنمای خرید از چین

گروه تجاری آرامیس با داشتن دفاتر در شنزن و گوانگجو و شانگهای چین ، اقدام  به بوجود آوردن شرایطی برای هموطنان عزیز جهت ثبت سفارش و خرید محصولاتی که در بازار ایران قابل دسترس نیست و یا خریدار تمایل به تهیه آن بصورت خرده و عمده از خارج از ایران را دارد،  را فراهم آورده است .

 

شرایط ثبت سفارش

۱-ثبت سفارش برای خرید محصولات از چین صرفاْ از طریق وب سایت اُپلازا صورت می گیرد.

۲-پروسه سفارش از طریق همکاران ما در کشور چین پیگیری خواهد شد .

۳- پروسه خرید، حمل و ترخیص تماماً بر عهده گروه تجاری آرامیس می­ باشد.

۴- هزینه تعیین شده برای هر محصول شامل تمامی هزینه های جانبی ( تهیه، خرید، ارسال، گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده ) می­باشد و هزینه نهایی مصرف کننده است و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی ­باشد.

۵-مدت زمان تحویل کالا بنابر نوع کالا بین ۱۵ الی ۴۵ روز ( نهایتاً ) متغیر می ­باشد.

۶-در طول فرایند سفارش تا تحویل کالا به خریدار اُپلازا متعهد به اطلاع رسانی به خریدار از طریق پیامک و پنل کاربری مشتری در سایت اُپلازا می باشد.

۷-در صورتی که کالای مورد نظر شما در سایت وارد نشده است و تمایل به خرید آن از خارج از ایرن را دارید می توانید از طریق فرم” تماس با ما” مشخصات و لینک کالای مورد نظر خود را با اُپلازا مطرح کنید و بعد از بررسی کارشناسان اگر امکان خرید محصول مورد نظر فراهم بود اُپلازا اقدام به موجود کردن محصول در سایت جهت ثبت سفارش می نماید ( محصولات مورد نظر فقط در صورتی  مورد موافقت قرار خواهد گرفت که مغایر  با قوانین جاری کشور نباشد).

۸- در صورت تمایل به خرید عمده  از خارج از کشور و پروسه تعیین قیمت میتوانید از طریق فرم ” تماس با ما ” و یا تماس با شماره های شرکت , مشخصات کالای خود را اعلام نمایید تا بعد از تعیین قیمت کارشناسان ما جهت توافق و امضا قرار داد با شما تماس بگیرند. ( محصولات مورد نظر فقط در صورتی  مورد موافقت قرار خواهد گرفت که مغایر با قوانین جاری کشور نباشد).

محصولاتی که هم اکنون قابل سفارش هستند

امکان ارسال نظر وجود ندارد.